Rehafiz

CENTRUM FIZJOTERAPII
tel. 505-655-688

Rejestracja Pn. - Pt. 9:00 -17:00  Zabiegi Pn. - Pt. 8:00-18:00

rehafiz

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy to z powodzeniem regularnie wykonywany przez nas element rehabilitacji. Wykorzystujemy dłonie naszych specjalistów, by wywołać w pacjentach dobre samopoczucie i odprężenie. Pomimo tego, że istnieje wiele technik takiego masażu, to wszystkie bazują na tych samych ruchach: nacieraniu, uciskaniu oraz odpowiednim oklepywaniu mięśni i stawów.

rehafiz

Ostroga piętowa

Początkowo możemy w ogóle nie odczuć zmian zachodzących w naszych stopach. Jednak z czasem zaczyna się pojawiać nieprzyjemny ból w okolicach pięty, a w końcu staje się on na tyle dokuczający, że każdy krok staje się nie do zniesienia. Mamy wrażenie, jakby w podstawę naszej pięty wbijał się gwoźdź, albo inny ostry element. Częstą diagnozą, jaką stawiają ortopedzi w takim przypadku, jest ostroga piętowa. Co to takiego i czym się charakteryzuje owo schorzenie?

rehafiz

Rwa kulszowa

Kładziesz się wieczorem spać, a rano nie możesz wstać z łóżka. Ból jest tak silny, że zastanawiasz się co się stało. Bolą cię plecy, pośladek a nawet cała noga. Próbujesz na własną rękę sobie pomóc biorąc gorącą kąpiel ale to tylko zaostrza dolegliwości. W ostateczności jedziesz na ostry dyżur, ale tam kończy się to podaniem kroplówki lub zastrzyku przeciwbólowego, i znów trafiasz do punktu wyjścia.

Copyright © 2021, Rehafiz. All Rights Reserved.